Зробити стартовою Додати в обране Написати листа

Кнопка сайту:

Головна Проповiдi Депутат не має бути розумний. Він має бути народний

Депутат не має бути розумний. Він має бути народний

Невпинно зростає здоровий глузд нашого народу. Вже ніхто безкоштовно не ходить на мітинги. 40% громадян відмовилося безкоштовно голосувати.

Чи варто було очікувати інших результатів голосування від тих штрейкбрехерів, які не підтримали стихійного електорального страйку і без передоплати поперлися на виборчі дільниці.

Партії зацікавлені в нас значно більше, ніж ми в них. Чому вони нам не платять?

Зрештою вся ця політична боротьба – розвага багатих. Вони визискують нас як робітників, як покупців, як виборців

Невпинно зростає здоровий глузд нашого народу. Вже ніхто безкоштовно не ходить на мітинги. 40% громадян відмовилося безкоштовно голосувати.

Чи варто було очікувати інших результатів голосування від тих штрейкбрехерів, які не підтримали стихійного електорального страйку і без передоплати поперлися на виборчі дільниці.

Партії зацікавлені в нас значно більше, ніж ми в них. Чому вони нам не платять?

Зрештою вся ця політична боротьба – розвага багатих. Вони визискують нас як робітників, як покупців, як виборців. Проте, як робітникам – вони платять нам хоча б жебрацьку зарплатню. Як покупцям (хоч і за значно завищеними цінами) дають якійсь товар. Що вони дають нам як виборцям, окрім розчарування?

По 10$ кожному виборцю – це всього лише 360 млн. доларів. Гадаю, кожна з основних партій більше викинула на рекламу. Наступні вибори напевне теж будуть дострокові, тому ми могли б висунути  вимогу по 30$ на виборця. І в разі нашої солідарної готовності до бойкоту, вони таки заплатять, бо на дострокові вибори встановлений поріг явки 50%.

Тепер по розкладам. В разі формування демократичної коаліції, регіони втрачають уряд. Цього разу їх будуть рвати «нєпадєцкі», бо демократична коаліція може утриматися лише боротьбою зі спільним ворогом і поділом його власності. Єдиний вихід для Януковича – подолати саботаж «нових донецьких» і відкликати своїх депутатів з Ради.

Тоді він зберігає за собою уряд. Секретаріат Президента буде валити його неконституційними засобами. Проте краще втекти на Рубльовку в якості жертви політичних репресій (тоді зберігається хоча б ілюзорна можливість реваншу на наступному політичному етапі), аніж бути розгромленим в результаті антикорупційних розслідувань. З боку тепер вже наскрізь помаранчевої прокуратури, помаранчевого МВС та помаранчевого СБУ.

Може бути сформована широка коаліція. У Ющенка є для цього всі психологічні підстави. І справді: хлопець таки зробив роботу: зашугав конституційний суд, зґвалтував прокуратуру, нахилив злобних регіоналів, розігнав Раду, послав «любих друзів», сформував список НУ-НС з благообразних мужичків, які мали б подобатися домогосподаркам, а ці дурнуваті виборці, мов очманілі пруть голосувати за Юлю.
Все-таки люди – це невдячні потвори! Виходить, вся робота зроблена для тьоті. Яка, до речі, пальцем не поворухнула навесні, коли Секретаріат кістьми лягав за Вітчизну, а нині покліпала очима, нагородила дурниць єлейним голоском і зняла всі електоральні вершки. Якщо вони дадуть їй прем’єрство – ризикують захлинутися власною жовчу.

В такому випадку – Раду завалить Юля, з тим, щоб через пару місяців зібрати під себе весь Ющенків електорат.

Так чи інакше, Україна йде у вірному напрямку. У нас з’являються здібні демагоги, непересічні особистості рвуться в бій (прикро, що здався Цушко, нам не вистачатиме його при наступному штурмі генпрокуратури).

Коли французька Легіслатива сформувала відповідальне міністерство, один з депутатів сказав: «Передайте вашим міністрам, що ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ означає СМЕРТЬ». Більшість з тих міністрів і справді скоро гільйотинували. І депутатів також.

Незабаром і ми побачимо в Українській політиці зразки високого стилю.

www.obozrevatel.com

 

Поділитися:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нагадування патріоту


Нагадування патріоту. Ватні заходи в Україні

Насилие, деньги и секс в жизни Романа Шухевыча

Дмитро Корчинський. Поезії

Катехізис БРАТСТВА

Історія України ХХ ст.

Останні коментарі

Батальон Шахтарськ. Бій в Мар'їнці

Вступай до добровольчих загонів на захист України!

Атака на "Русское Радио"

В пошуках невідомого: об'єкт "Чорнобиль-2"

Хмара тегів